Dárek k Vánocům připravil pro školy portál eKabinet.cz

Dárek k Vánocům připravil pro školy portál eKabinet.cz

Bezplatný testovací přístup jako vánoční dárek nabízí vzdělávací portál eKabinet.cz pro školy v celé republice.

newsletter-ekabinet.cz-vanoce-08122015

„Prostřednictvím přístupu se mohou pedagogové seznámit s materiály na našem portálu. Vyzkoušet si mohou nástroje na tvorbu příprav na vyučovací hodiny a také na tvorbu domácích úloh pro žáky,“ uvádí Richard Valenta, ředitel EDULOGY, s.r.o., která je provozovatelem vzdělávacího portálu a jedním dechem dodává: „Věřím, že náš vánoční dárek všechny potěší.“

Vzdělávací portál eKabinet.cz obsahuje více než 50 000 profesionálně zpracovaných digitálních vzdělávacích materiálů z matematiky, fyziky, chemie, biologie, přírodopisu, přírodovědy, angličtiny a dalších předmětů. Naleznete zde také digitální edukační materiály pro předškolní vzdělávání a děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Vybrat si můžete z multimediálně zpracovaného obsahu ve formě videí, simulací, animací, 3D modelů, fotografií, obrázků, interaktivních cvičení a doplňkových materiálů. Materiály na portálu jsou přístupné podle předmětů a úrovní včetně rychlého vyhledávání podle klíčových slov.

V případě dotazů k portálu eKabinet.cz nebo zájmu o proškolení práce s ním a materiály, které obsahuje, nás prosím neváhejte kontaktovat na info@ekabinet.cz.

Tým vzdělávacího portálu eKabinet.cz
www.ekabinet.cz

Comments are closed.