Vzdělávací box Školka hrou

Ve spolupráci s neziskovou organizací EDUkační LABoratoř jsme pro vás připravili velkou novinku z edice Školka hrou – Vzdělávací box do každé třídy, poskytující komplexní řešení předškolního vzdělávání atraktivní formou.

Co vzdělávací box obsahuje?

Metodiky: Odborné metodické příručky Školka hrou JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA pro didaktickou praxi v mateřských školách.

Interaktivní materiály: Časově neomezený přístup k digitálnímu obsahu interaktivních titulů Krok za krokem, Hravá slovíčka, Příprava na školu a Angličtina Nicole and Tommy na vzdělávacím portálu eKabinet.cz včetně bezplatné aktualizace obsahu a technické podpory.

Školení pro učitele: Školení akreditované v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) s názvem „Inovace edukačního procesu v předškolním vzdělávání“ vedou certifikovaní lektoři.

Zábava pro děti: Vzdělávací box Školka hrou obsahuje plakát, samolepky, pexeso a hrací podložku pod robotickou včelku. Dárky navíc v hravém stylu Školka hrou děti určitě potěší, vyzdobí vaši třídu a využijete je i v rámci výchovně-vzdělávací činnosti.

Jak objednat
Vzdělávací box Školka hrou můžete objednat prostřednictvím objednávkového formuláře na www.eskolkahrou.cz, e-mailem na skolkahrou@edulogy.cz nebo telefonicky na 212 242 963.

 

Comments are closed.