Program podpory digitalizace škol 2013/2014. Zaregistrujte svou školu.

Program podpory digitalizace škol 2013/2014. Zaregistrujte svou školu.

Konto BARIÉRY ve spolupráci s partnery zahajují Program podpory digitalizace škol 2013/2014. V první fázi může získat benefity programu až 500 mateřských, základních a středních škol z celé České republiky.

Hlavním cílem programu je digitalizace škol, zvýšení využívání informačních technologií ve školách a jejich dlouhodobá podpora ze strany soukromého sektoru a neziskových organizací. Do programu se mohou do 8. listopadu 2013 zaregistrovat mateřské, základní a střední školy z celé ČR.

Připraveny jsou pro ně různé benefity, jako například:

• Bezplatná školení a odborné semináře zaměřené na práci s digitálním vzdělávacím obsahem.
• Finanční podpora pro učitele určená na tvorbu digitálního vzdělávacího obsahu.
• Oceňování ředitelů, kteří se aktivně podílejí na digitalizaci své školy.
• Možnost získání benefitů od partnerů programu.
• Možnost zapojení se do soutěží o hodnotné ceny.

Benefit pro prvních 500 zaregistrovaných škol

Jednou z prvních výhod programu je možnost získat bezplatný přístup pro celou školu k více než 40 000 vzdělávacím materiálům na vzdělávacím portálu eKabinet.cz až do konce školního roku 2013/2014. Bezplatný přístup na vzdělávací portál může získat v 1. fázi programu až 500 škol, které se zaregistrují jako první.

Všichni učitelé a žáci školy tak budou moci využívat digitální vzdělávací materiály, jako například interaktivní cvičení, videa, animace a simulace pro předměty matematika, fyzika, chemie nebo přírodopis pro základní a střední školy. Řada kurzů je určena také pro výuku anglického jazyka a na portálu jsou dostupné i materiály pro předškolní vzdělávání.

Pro registraci své školy do programu vyplňte registrační formulář a zašlete jej do 8. 11. 2013 poštou nebo svou školu můžete zaregistrovat také online.

Comments are closed.