Tiskárny už mají své majitele

Tiskárny už mají své majitele

V pátek 15. ledna 2016 proběhlo v sídle společnosti EDULOGY, provozovatele portálu eKabinet.cz, slosování o tři tiskárny Samsung. Zařazeny do něj byly všechny mateřské školy, které si objednaly do konce roku 2015 některou z metodických příruček Školka hrou.

S velkým zájmem ze strany školek se setkala možnost objednat si metodické příručky Školka hrou LÉTO a Školka hrou PODZIM a zařadit se do slosování o tři multifunkční barevné tiskárny Samsung Xpress C460FW. Ředitel společnosti EDULOGY Ing. Richard Valenta vylosoval následující výherce těchto tiskáren:

ZŠ a MŠ Hanušovice, Hlavní 145, Hanušovice
Mateřská škola Olomouc, Wolkerova 34, Olomouc
Mateřská škola Hlučín, Cihelní 1500, Hlučín

Výhercům gratulujeme a všem školkám, které si zakoupily metodické příručky Školka hrou, přejeme hodně spokojenosti při jejich používání.

Metodické příručky Školka hrou pro předškolní vzdělávání můžete objednat na www.skolkahrou.ekabinet.cz, e-mailem na info@edulogy.cz nebo telefonicky na čísle 212 242 963. Cena jedné publikace je 1 500 Kč s DPH.

Odborné metodické příručky Školka hrou jsou zpracovány s ohledem na Rámcový vzdělávací program pro předškolní vzdělávání. Obsahují nové a zajímavé aktivity, které se budou líbit nejenom dětem, ale i vám. Prostřednictvím kódového systému je možné s metodikami efektivně využít obsah interaktivních titulů Krok za krokem, Hravá slovíčka, Příprava na školu a Angličtina Nicole and Tommy v kombinaci s počítačem a interaktivní tabulí.

Comments are closed.